Nazwa Firmy: Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.
Domena: http://www.wigra.com.pl/
Telefon 22 665 06 06
Adres Człuchowska 25
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-360

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jeżeli jesteśmy aktualnie na etapie planowania szkolnego wyjazdu na kilka dni, i zależy nam na efektownym połączeniu aktywnego wypoczynku ze zdobywaniem interesujących informacji przez naszych uczniów – możemy przyjrzeć się bliżej rozbudowanej i atrakcyjnej cenowo ofercie turystycznej, jaką ma do zaproponowania firma WIGRA, z siedzibą w Warszawie.

Wycieczki szkolne, znajdujące się w ofercie Biura usług turystycznych WIGRA zapewnią młodzieży wiele miłych wspomnień. WIGRA, przygotowując wszystkie swoje wyjazdy, trzyma się przekonania, że Polska jest pięknym i ciekawym kulturowo oraz historycznie krajem.

Wycieczki szkolne, których oferta jest dostępna na stronie WWW: wigra.com.pl są warte wzięcia pod uwagę, podczas planowania wyjazdu z uczniami. Cały zatrudniony w biurze WIGRA zespół pracowników, dokłada wszelkich starań, by poziom oferowanych usług był jak najwyższy.

Data dodania: 25-10-2017

Opinie o firmie Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.


  • Uważam, że oferta turystyczna od biura WIGRA jest bardzo atrakcyjna dla dzieci w wieku szkolnym. Zorganizowany wyjazd na wycieczkę szkolną okazał się bardzo udany - o czym świadczyły uśmiechnięte buzie dzieci. Oj, będą miały co wspominać.
    2018-08-28 13:57:22
    przez: erexpirn
    3

Firmy w okolicy