Nazwa Firmy: Corby Private Medical Centre
Domena: http://www.corbypmc.com/
Telefon +44 1536 202111
Adres Pytchley Court 8
Miejscowość Corby
Kod pocztowy NN-17

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wiele różnych przypadłości zdarza się wtedy, gdy najmniej ich oczekujemy. Na przykład problemy z zębami mogą się bardzo często pojawiać, kiedy nie mamy możliwości ich leczenia. Przykładem takiej sytuacji jest wyprowadzka za granicę, gdzie nie wiesz, jak sobie z tym leczeniem poradzić. Na szczęście nie trzeba się tym więcej martwić, jeśli mieszkasz w Anglii. Ponieważ dostępny jest dentysta w Leicester, możesz już wkrótce wyleczyć swoje zęby i nie będziesz się więcej przejmować tym, że jest z nimi coś nie tak.

Zajrzyj na stronę corbypmc.com i właśnie tam znajdziesz ofertę polskiej kliniki, w której Twoje zęby mogą zostać wyleczone. Przyjazna atmosfera w gabinecie i profesjonalna obsługa medyczna sprawi, że na pewno będziesz zadowolony z tego, w jaki sposób zostałeś wyleczony i nie będziesz już więcej martwić się tym, że Twoje zęby bolą.

Data dodania: 13-10-2017

Opinie o firmie Corby Private Medical Centre


  • Uważam, że Corby Private Medical Centre to dobra placówka, w której można spotkać lekarzy-specjalistów z Polski. Leczymy tu zęby a żona korzysta z wizyt u ginekologa.
    2019-04-18 12:52:10
    przez: arald
    4

Firmy w okolicy