Nazwa Firmy: FOX Robert Nowakowski
Domena: https://fox-fashion.pl/
Telefon +48 663 530 075
Adres Krępowska 8
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65-128

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Czy podczas zimy najbardziej marznie Twoja głowa? Nic dziwnego, jeśli nie nosisz czapki, bo to właśnie przez głowę człowiek oddaje najwięcej ciepła, dlatego trzeba starać się o to, by zawsze być odpowiednio zabezpieczonym i nie martwić się tym, że będziesz marznąć. A ponieważ teraz dostępne są nowoczesne i eleganckie czapki, nie musisz się już więcej martwić tym, że będziesz tracić ciepło. Na pewno zainteresuje Cię czapka z jenota, której cena jest teraz wyjątkowo niska, co sprawia, że możesz sobie na nią pozwolić, aby o wiele łatwiej było Ci przetrwać zimę. 

Wejdź na stronę fox-fashion.pl i tam zapoznaj się ze wszystkimi informacjami, które zostały przygotowane przez sklep, który zajmuje się sprzedażą takich rozwiązań. Szybko dokonasz wyboru, bo takich czapek, jakie tam są dostępne, jeszcze nigdzie nie widziałaś i na pewno któraś z nich spodoba Ci się do tego stopnia, że będziesz chciała nosić je podczas zbliżającej się zimy. 

Data dodania: 22-11-2017

Opinie o firmie FOX Robert Nowakowski


  • W sklepie Fox fashion mają niespotykane gdzie indziej fanty, ubrania znaczy się. Czapki np. są wyjątkowo oryginalne ;)
    2018-06-14 15:49:06
    przez: Emil Wieczorek
    4

Firmy w okolicy