Nazwa Firmy: GEKKO Collections
Domena: http://gekko.pl/
Telefon +48 61 851 85 92
Adres Paderewskiego 8
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-770

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Poznańska firma GEKKO Collections należy do ścisłej czołówki, jeżeli chodzi o ranking przedsiębiorstw, jakie oferują w Polsce szkolenia z zakresu skutecznie prowadzonej windykacji. Oferowany przez tę inicjatywę trening, poprawiający jakość windykacji telefonicznej, opiera się na potężnej bazie prawdopodobnych scenariuszy rozmów z dłużnikiem, który nie wywiązuje się terminowo ze swoich zobowiązań.

Dzięki takiemu podejściu do potrzeb swoich klientów, wspomniane przedsiębiorstwo jest w stanie zapewnić osobom, biorącym udział w oferowanych szkoleniach, naprawdę rzetelne i dogłębne poznanie wszystkich technik, jakie mogą być potrzebne, by nawiązać porozumienie z dłużnikiem oraz przekonać go, że windykator nie stanowi zagrożenia. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim aktywne słuchanie osoby zadłużonej oraz umiejętne negocjacje, czyli wspólne poszukiwanie rozwiązania problemu.

Trening umiejętności, jaką jest windykacja, choć nie należy do łatwych – pod opieką specjalistów ze wspomnianej firmy na pewno będzie bardzo owocny.

Data dodania: 04-06-2019

Opinie o firmie GEKKO Collections


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w okolicy