Nazwa Firmy: Hurtownia-Kesi
Domena: https://hurtownia-kesi.pl/
Telefon 422072665
Adres Sadowa 3
Miejscowość Ksawerów
Kod pocztowy 95-054

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jeśli chcesz przekonać swoje klientki o tym, że dobre ubrania nie muszą być drogie, możesz zaopatrywać się w hurtowni Kesi, handlującej turecką odzieżą damską i zapewniającej niskie ceny za bardzo dobrze prezentujące się rzeczy. Kesi działa poprzez swoją stronę internetową, łącząc wygodę zakupów zdalnych, jaką posiada typowy sklep online z hurtem. Z tego powodu, klientami firmy z Ksawerowa mogą być sprzedawcy detaliczni ubrań działający w różnym charakterze, na różną skalę i w dowolnej lokalizacji, takżepoza Polską.

Tureckie ubrania są dla wielu synonimem niskich cen przy zachowaniu dobrej jakości oraz stylu odpowiadającego najnowszej modzie damskiej, i nie inaczej jest w przypadku towarów oferowanych przez hurtownię Kesi. Przeglądając sekcję z promocjami, klienci mogą często znaleźć przeceny na setki modeli spodni, spódniczek, bluzek, bluz czy też na przykład kurtek na chłodniejsze dni.

Data dodania: 19-09-2017

Opinie o firmie Hurtownia-Kesi


  • Ten sklep internetowy z odzieżą w hurcie to dobry dostawca, dzięki któremu można zaopatrzyć swój własny biznes. Ubrania są w niezmiennej, dobrej jakości oraz konkurencyjnych cenach.
    2019-05-23 14:32:09
    przez: settulesi
    4

Firmy w okolicy