Nazwa Firmy: HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
Domena: https://www.filtrybb.pl/
Telefon 33 819 28 64
Adres Giewont 16
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43-316

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Woda kranowa, choć zdatna do spożycia, wielu osobom wydaje się niesmaczna. Dla osób o szczególnych wymaganiach, którym zależy na uzyskaniu wody pozbawionej dodatkowych  zapachów lub nieprzyjemnego posmaku żelaza, poleca się stosowanie nowoczesnych filtrów kuchennych. Sklep fitrybb.pl zajmuje się dystrybucją tego i wielu innych typów filtrów wody, a także szeregu profesjonalnych akcesoriów przeznaczonych do filtracji wody pitnej i wody do zastosowań gospodarczych.

Osoby zainteresowane pozyskaniem wody o najwyższym poziomie czystości, powinny zapoznać się z nowoczesnymi filtrami wykorzystującymi zjawisko fizyczno-chemiczne typu odwrócona osmoza. Ten unikalny proces przepuszczania wody przez specjalną błonę przepuszczalną, pozwala oczyścić wodę z najdrobniejszych zanieczyszczeń i znajduje powszechne zastosowanie w przypadku procesu odsalania wody morskiej, oczyszczania ścieków przemysłowych lub przygotowania krystalicznie czystej wody do celów spożywczych.

Data dodania: 15-10-2017

Opinie o firmie HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


  • Filtry do wody pitnej, które dostępne są w tym sklepie, to synonim wysokiej jakości w dobrej cenie. Jeśli zależy wam na czystej wodzie w domu czy w firmie, to warto się zainteresować ich ofertą. :)
    2019-06-07 15:11:08
    przez: ingou
    4

Firmy w okolicy