Nazwa Firmy: Meritum Centrum Medyczne
Domena: https://www.chirurgia-plastyczna.eu/
Telefon +48 91 382 35 60
Adres Mikołaja Kopernika 28
Miejscowość Kamień Pomorski
Kod pocztowy 72-400

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Meritum Centrum Medyczne działa w Kamieniu Pomorskim, oferując pacjentom bogaty i szeroki wachlarz usług. Oferta obejmuje takie zabiegi jak plastyka powiek dolnych i górnych, plastyka uszu, lifting czoła, powiększanie ust tłuszczem. Na dodatek, propozycja Meritum wpisze się w oczekiwania pań zainteresowanych powiększeniem, podniesieniem lub zmniejszeniem piersi, korektą otoczek.

W Centrum Medycznym jest przeprowadzana również ginekomastia. Specjaliści z Meritum podejmują się zabiegów liposukcji, usunięcia tatuażu. W klinice można poddać się zabiegowi wycięcia zmiany skórnej, plastyki blizny czy usunięcia tłuszczaka. Z orientacyjnymi cenami można zapoznać się na stronie chirurgia-plastyczna.eu. Personel Centrum Medycznego otacza każdego pacjenta troskliwą opieką. Obsługa jest profesjonalna. Pracownicy dokładają starań, by pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Data dodania: 08-12-2017

Opinie o firmie Meritum Centrum Medyczne


  • Kiedy konieczna jest interwencja chirurga plastycznego, by usunąć niedoskonałości naszej urody, to myślę, że w Meritum Centrum Medyczne pracują profesjonaliści w tej dziedzinie. Dzięki ich podejściu do pacjentów cały proces przebiega z dbałością o wysoki standard usługi.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: yesadl
    3

Firmy w okolicy