Nazwa Firmy: MS Auto Car
Domena: http://msauto-car.pl/
Telefon 796-725-720
Adres Okólna 38
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-315

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Skup samochodów w Swarzędzu? Takie usługi oferuje firma MS Auto Car. Jeśli tylko chcesz zamienić swój samochód na nowy, sprzedać ten z wypadku - skorzystaj z usługi skupu. Nie liczy się to, czy masz opłacone OC, to w jakim stanie jest samochód. Jeśli jest nie starsze niż 15-letnie, zostaje odkupione. Jeśli ma powyżej 15 lat, zostaje zezłomowane, a Ty jako klient dostajesz odpowiednie zaświadczenie dla urzędu. Po samochód pracownik firmy przyjeżdża sam, odbiera je i sporządza na miejscu umowę.

Sama wycena nie trwa długo. Samochody, które są odkupywane to te dostawcze, osobowe, z kratą, poleasingowe. Wystarczy wejść na stronę msauto-car.pl i wybrać zakładkę "kontakt". Tam znajduje się numer telefonu, pod który można zadzwonić i umówić się na spotkanie. Również na stronie znajdują się informacje o tym, jakich marek samochody zostają przez skup przyjęte.

 

 

Data dodania: 26-12-2017

Opinie o firmie MS Auto Car


  • Dobrze wykonana wycena samochodu w skupie, to najważniejszy argument, który przemawia na rzecz skorzystania z usług tego typu. Klient otrzymuje wtedy cenę, która go satysfakcjonuje.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: esesin
    4

Firmy w okolicy