Nazwa Firmy: Noti Sp. z o.o.
Domena: http://www.noti.pl/
Telefon 48 61 89 66 480
Adres Sowia 19
Miejscowość Tarnowo Podgórne
Kod pocztowy 62-080

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Znudziły Ci się już standardowe krzesła, które do tej pory znajdowały się w Twojej jadalni i szukasz teraz innego rozwiązania, które możesz zastosować? To zadanie może być proste, jeśli tylko wiesz, gdzie możesz szukać mebli, które będą odpowiadać Ci swoim wyglądem, wytrzymałością i wszystkimi parametrami, które ważne są przy doborze mebli.

Jeśli interesują Cię designerskie krzesła, to dobrym pomysłem może zajrzeć na stronę noti.pl gdzie znajdziesz niedostępną nigdzie indziej ofertę mebli, które będziesz chciał mieć w swoim domu. Noti to sklep, który zajmuje się różnego rodzaju mebli do każdego domu, którego właściciele stawiają na najwyższą jakość i takie meble, które każdemu domownikowi będą w stanie sprawić wiele radości podczas codziennego z nich korzystania. Już teraz zapoznaj się z ofertą i zobacz, z jak duży wyborem masz do czynienia.

Data dodania: 24-08-2017

Opinie o firmie Noti Sp. z o.o.


  • Nietuzinkowe krzesła z pewnością będą ozdobą w każdym wnętrzu. Moim zdaniem warto zakupić je w renomowanym sklepie, gdyż to gwarantuje nam wysoką jakość mebli, a co za tym idzie, trwałość.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: Grzegorz G.
    3

Firmy w okolicy