Nazwa Firmy: Sklep Nakina
Domena: https://www.nakina.pl/
Telefon 42 670 10 62
Adres Kmicica 4c
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 92-433

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kupowanie zabawek dzieciom dla wielu rodziców wiąże się z ogromną przyjemnością. W ofercie internetowego sklepu Nakina znajdziesz edukacyjne zabawki dla niemowląt i małych dzieci. Są one w pełni bezpieczne. W sklepie tym zamówić możesz przytulanki z bawełny organicznej, gryzaki, piszczaki, grzechotki, książeczki kontrastowe, książeczki kąpielowe, kaczuszki do wanny bez otworów (nie nabierają wody, są bardzo higieniczne). Nakina ma w swoim asortymencie także zabawki do rehabilitacji dzieci, w tym piłki i fasolki rehabilitacyjne tzw. jeżyki. Można je zakupić w różnych kolorach. Ceny zabawek są przystępne. Możesz zamówić je dla własnego dziecka lub na prezent.

Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu na stronie Nakina.pl. Pościele, poszewki, śpiworki, odzież niemowlęca dostępne w jego asortymencie pochodzą od znanych i cenionych producentów.

Data dodania: 08-01-2018

Opinie o firmie Sklep Nakina


  • Zabawki rehabilitacyjne dla dzieci, które oferuje firma Nakina są naprawdę dobrej jakości, wiem o tym, bo sama kupuje je dla mojej niepełnosprawnej córeczki.
    2018-07-30 12:54:21
    przez: Liwia Wilk
    3

Firmy w okolicy