Nazwa Firmy: Szkoła Języków Iberysjkich PORTO ALEGRE
Domena: https://www.portoalegre.pl/
Telefon 512837797
Adres Dąbrowskiego 23
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-840

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wiele przedsiębiorstw prowadzi swoje działania na rynku międzynarodowym. Czasem znajomość języka obcego jest niezbędna do współpracy z różnymi kontrahentami. W zależności od profilu firmy, mogą to być partnerzy biznesowi, pochodzący z różnych krajów.  Coraz częściej wymagana jest umiejętność posługiwania się hiszpańskim lub portugalskim, co wynika z nawiązywania kontaktów biznesowych właśnie w tych państwach.

Dla wszystkich przedsiębiorców dostępne są kursy językowe dla firm w Poznaniu, które prowadzi profesjonalna szkoła językowa. Jest to: portoalegre.pl, oferująca lekcje języka hiszpańskiego lub portugalskiego w różnych trybach. Pracownicy mogą bowiem uczyć się stacjonarnie w siedzibie swojej firmy lub w systemie online. W ten sposób jest to praktyczna oraz dostosowana do potrzeb pracowników nauka.

Data dodania: 27-08-2017

Opinie o firmie Szkoła Języków Iberysjkich PORTO ALEGRE


  • Jako użytkownik kursu języka hiszpańskiego online polecam. Pełen profesjonalizm i elastyczność, jednocześnie brak poczucia, że jest się w szkole. Dzięki temu uczę się z przyjemnością i efekty są naprawdę widoczne.
    2018-05-11 10:41:40
    przez: Angelika Mróz
    4

Firmy w okolicy