Nazwa Firmy: AGTOM s. z o.o.
Domena: https://agtom.eu
Telefon 12-356-56-78
Adres Władysława Jagiełły 6
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-711

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Można powiedzieć, że etap sklejania modeli u młodych chłopców jest czymś podobnym do etapu, na którym młode dziewczęta rysują w swoich pamiętnikach i zeszytach szkolnych jednorożce i konie.

Niektórym młodym osobom płci męskiej to upodobanie do ozdabiania swojego pokoju replikami samolotów oraz innymi sklejanymi modelami mija z wiekiem, natomiast niektórzy idą tą ścieżką dalej – i zamieniają się w prawdziwych kolekcjonerów oraz koneserów sztuki, jaką jest modelarstwo.

Na naszym rynku w tej branży działa znakomity dystrybutor, oferujący nie tylko samoloty do składania oraz modele wielu innych pojazdów, statków, czołgów, czy nawet silników, lecz także szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów: narzędzi, pilników, śrubokrętów, pędzelków, aplikatorów farby, etc. Mowa o dynamicznie rozwijającej się firmie AGTOM z Krakowa.

Jeżeli chcemy przejrzeć cały, pieczołowicie zgromadzony asortyment – wystarczy odwiedzić witrynę: agtom.eu.

Data dodania: 31-01-2018

Opinie o firmie AGTOM s. z o.o.


  • Uważam, że modelarstwo to również doskonała odskocznia od problemów dla codziennego - kiedy pracuję nad jakimś modelem pozwala mi to się odstresować. Swoje modele kupuję tylko w sprawdzonych sklepach, tj. agtom.eu.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: pownur
    4

Firmy w okolicy