Nazwa Firmy: Akademia Face
Domena: https://akademiaface.com/
Telefon +48 501 301 773
Adres Opaczewska 67a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-201

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Polska firma Akademia Face organizuje i prowadzi dla swoich klientów między innymi szkolenia medialne, z wystąpień publicznych, sztuki przekonywania oraz etykiety biznesowej. Popularnością wśród uczestników cieszy się również szkolenie z prezentacji, dzięki któremu uczestnicy łatwiej i skuteczniej nakłaniają do własnych pomysłów inne osoby. 

Wszystkie spotkania prowadzone są przez osoby doświadczone w swojej branży, które chętnie dzielą się wiedzą oraz umiejętnościami z innymi. Wielu z zatrudnionych szkoleniowców można na co dzień oglądać w popularnych programach telewizyjnych, dlatego ich warsztaty są bardzo praktyczne oraz merytoryczne. 

Zespół dziennikarzy i ekspertów oprócz usług stacjonarnych zaprasza także na efektywne warsztaty online, w których w prosty sposób mogą uczestniczyć klienci z całego kraju. Na stronie internetowej można zapoznać się z całą ofertą oraz sylwetkami wielu prowadzących. Akademia organizuje szkolenia zarówno dla pracowników firm, jak i dla osób indywidualnych.

Data dodania: 28-03-2022

Opinie o firmie Akademia Face


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w okolicy