Nazwa Firmy: Biuro Inzynierii Przemysłowej BIP-Projekt Sp. z o.o
Domena: https://www.bipp-projekt.pl
Telefon 661 568 755
Adres Obrońców Tobruku 23a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-494

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Asortyment proponowany przez firmę ogłaszającą się na stronie bipp-projekt.pl, to szeroka gama nowoczesnego, wielozadaniowego sprzętu do łącznia składników na beton. Dostawca poleca zapoznanie się z przygotowaną ofertę odbiorców prywatnych, planujących prace remontowe lub budowlane bądź też przedstawicieli biznesowych, generujących zwiększone zapotrzebowanie na mieszarki do betonu i inne tego typu urządzenia.

Firma ma swoją siedzibę w Warszawie, ale realizuje zamówienia od klientów z terenu całej Polski. Zachęca do odwiedzenia serwisu i zapoznania się z dostępnymi tam wizualizacjami dotychczas wykonanych przez kadrę projektów. Mogą one posłużyć zarówno jako inspiracja, jak i stanowić potwierdzenie dokładności i jakości usług realizatora. 

Osoby poszukujące personalizowanych rozwiązań mogą poprosić o pomoc firmowych doradców. Chętnie wysłuchają oni potrzeb klientów i pomogą dobrać wersje sprzętu spełniającego przedstawione wymagania. Kosztorys i katalogi z danymi technicznymi są dostępne online.

Data dodania: 11-06-2022

Opinie o firmie Biuro Inzynierii Przemysłowej BIP-Projekt Sp. z o.o


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w okolicy