Nazwa Firmy: CCS
Domena: https://www.durarace.com
Telefon 600 899 598
Adres Brzozowa 35
Miejscowość Kozienice
Kod pocztowy 26-900

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Marka Nissan istnieje od dziesięcioleci i obecnie pełni rolę jednego z liderów branży motoryzacyjnej. Choćby na polskich drogach można spotkać wiele egzemplarzy aut typu Micra, Juke, X-Trail, Navara czy Qasquai. Bardziej sportowe modele są chętnie wybierane przez pasjonatów dynamicznej jazdy, a te osoby bardzo często przywiązują wagę do prezencji pojazdu.

Decydując się na tuning, jednym z pierwszych zakupów są nowe dystanse. Marka Nissan wymaga zastosowania wariantów o rozstawie śrub 5 x 114,3 lub 4 x 114,3. Wrażenie szerszego rozstawu i większej masywności kół jest do osiągnięcia – trzeba jednak zainwestować w odpowiednie rozwiązania.

Firma durarace.com specjalizuje się w dostarczaniu na rynek wysokojakościowych komponentów do tuningu – między innymi dystansów wykonanych z duralu lotniczego 7075-T6, czyli niezwykle wytrzymałego materiału. Polskie przedsiębiorstwo projektuje i produkuje części, które nadają się do tuningu aut wykorzystywanych nie tylko do standardowej jazdy, ale nawet uprawiania motosportu.

Data dodania: 10-11-2019

Opinie o firmie CCS


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w okolicy