Nazwa Firmy: Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska
Domena: https://sklep.cyfrowarepublika.pl
Telefon
Adres Dickensa 15
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-382

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Dobrej jakości sprzęt filmowy i foto oferowany jest na sklep.cyfrowarepublika.pl, gdzie swoją ofertę prezentuje jeden ze sklepów internetowych. Znajdziesz tam produkty, które na pewno zostaną docenione przez profesjonalistów. W ofercie masz szereg różnych kamer, w tym Blackmagic Camera. Cena jej nie jest wygórowana. Oferowana jest tam również Blackmagic URSA Mini.

W ofercie aktualnie można znaleźć również rigi, urządzenia do podglądu czy też specjalistyczne oprogramowanie do montażu. Firma działa jako autoryzowany przedstawiciel marki Blackmagic, dlatego też wybór tych produktów jest naprawdę duży. Oferta sklepu obejmuje także obiektywy dostarczane przez takie marki jak np. Samyang, Fujinon, Olympus, Panasonic. Warto dodać, że firma dział również jako wypożyczalnia sprzętu, z czego skorzystają nie tylko studenci, ale również inne firmy.

Data dodania: 01-08-2018

Opinie o firmie Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


  • Sklep Cyfrowa Republika zachwycił mnie swoją bogatą ofertą sprzętu i akcesoriów dla fotografów czy osób zajmujących się produkcją filmów. Fajną opcją jest też możliwość jego wypożyczenia.
    2019-04-15 13:27:44
    przez: omiteerin
    3

Firmy w okolicy