Nazwa Firmy: Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek
Domena: https://romanek.pl/
Telefon 602 538 795
Adres Janowska 66a
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-509

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Układy klimatyzacji, choć należą do sprzętu służącego przez długie lata, aby zachować pełną sprawność, powinny - o ile producent nie zaleci inaczej - być poddawane profesjonalnej usłudze konserwacji przynajmniej dwa razy w roku. 

Firma Romanek oferuje zestaw kompleksowych usług w ramach serwisu układów klimatyzacji, takie jak profesjonalne czyszczenie wnętrza urządzenia, ogólny przegląd sprawności układów, ocenienie poprawności funkcjonowania oraz regulację ilości czynnika chłodzącego w instalacji.

Właściwa ilość czynnika chłodzącego wpływa na skuteczność działania klimatyzacji, jednocześnie zapobiegając awariom układu. Najczęściej stosowanym w warunkach domowych odczynnikiem jest freon - substancja szybko wrząca, uczestnicząca w wymianie ciepła w urządzeniu.

Wykonywane w Lublinie nabijanie klimatyzacji to usługa polegająca na uzupełnieniu poziomu freonu w układzie. Ważne jest, by po napełnieniu klimatyzatora poddać go serwisowi profesjonalnego czyszczenia - właściwa konserwacja przyczynia się do przedłużenia żywotności urządzenia. 

Data dodania: 17-08-2017

Opinie o firmie Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek


  • Nabijanie klimy to usługa, z której trzeba korzystać, czy się to komuś podoba czy nie. Każdego lata najlepiej, zależy ofc od tego jak często włączamy AC w aucie.
    2018-06-04 15:25:09
    przez: Wiktoria Sawicka
    3

Firmy w okolicy