Nazwa Firmy: GABARYTY.NET
Domena: https://gabaryty.net/
Telefon +48-515-515-301
Adres Janasa 4
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-855

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Masz do przewiezienia maszynę, która ma potężne gabaryty i wiesz, że jej transport nie będzie łatwy? Nie ma problemu, gdyż na stronie gabaryty.net znajdziesz firmę z Katowic, która zajmuje się przewozem nawet najtrudniejszych ładunków. Przedsiębiorstwo to posiada specjalistyczny sprzęt do załadunku, odpowiednie pojazdy do przewozu, a także wyspecjalizowaną załogę, która kompleksowo zorganizuje przewóz, począwszy od zaplanowanie trasy, a na pozwoleniach skończywszy.

Bez względu na to, czy ma to być transport krajowy, czy zagraniczny, pracownicy firmy są w stanie zorganizować dokładnie każdy transport. W razie problemów z infrastrukturą drogową zapewnią także asystę odpowiednich służb. Wśród usług tej firmy znajduje się transport maszyn budowlanych, rolniczych, relokacja fabryk, specjalny transport ponadgabarytowy, a także transport morski. Rozpoczynając współpracę z tak doświadczonym partnerem, nie musisz się obawiać ani o utrudnienia na drodze, ani o sprawy formalne, gdyż doświadczenie firmy pozwala na załatwienie każdej sprawy i sprostanie każdemu wyzwaniu.

Data dodania: 15-11-2018

Opinie o firmie GABARYTY.NET


  • Dla mnie ta katowicka firma to solidni fachowcy w transporcie wielkich gabarytów. Zlecaliśmy im przewóz naszych maszyn budowlanych i muszę przyznać, że podeszli do sprawy, jak najbardziej, profesjonalnie. :)
    2019-03-15 13:00:03
    przez: sanyi
    4

Firmy w okolicy