Nazwa Firmy: Kabiny dla Palaczy
Domena: https://kabinydlapalaczy.eu/
Telefon +48 501 333 256
Adres Dębowa 8
Miejscowość Mogilany
Kod pocztowy 32-031

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Minęło już sporo lat od zakazu palenia w miejscach publicznych, więc Polacy zdążyli się do niego przyzwyczaić. Niemniej liczba osób używających produktów tytoniowych wciąż jest duża, dlatego w wielu miejscach szuka się najlepszych rozwiązań, aby zorganizować dla nich specjalną przestrzeń.

Firma KASO Group produkuje wiaty dla palących, które okazują się doskonałym rozwiązaniem między innymi w hotelach, firmach czy obiektach użyteczności publicznej, także na dworcach czy halach targowych. Specjalna kabina została wyposażona w automatyczne drzwi oraz zaawansowany system obiegu powietrza, dzięki czemu dym i szkodliwe substancje nie wydostają się na zewnątrz. Kwestia zapachu to jedno, ale jeszcze ważniejszy jest fakt, że wiata likwiduje zagrożenia związane z biernym paleniem.

Palacze zyskują wygodną, bezpieczną przestrzeń, a pozostali użytkownicy danego miejsca nie muszą czuć dyskomfortu. Kabiny są produkowane z troską o każdy detal i prezentują się nowocześnie, a ich wymiar może być ściśle dostosowany do potrzeb i oczekiwań klienta.

Data dodania: 18-11-2019

Opinie o firmie Kabiny dla Palaczy


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w okolicy