Nazwa Firmy: Macromedica Centrum Medyczne
Domena: https://macromedica.pl/
Telefon 22 841 06 79
Adres Jurija Gagarina 26
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-754

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Dzięki badaniom diagnostycznym z neurologii dziecięcej, można dokładnie sprawdzić podstawowe odruchy dziecka jego koordynacje ruchową, reakcje na bodźce oraz napięcie mięśniowe. Takie badanie jest jednocześnie proste w wykonywaniu oraz całkowicie bezinwazyjne.

Poprawnie przeprowadzona diagnostyka pomoże lekarzowi postawić trafną i dokładną diagnozę oraz ocenić stan zdrowia dziecka. Doświadczony neurolog dziecięcy w Warszawie już od dłuższego czasu przeprowadza badania w Centrum Medycznym Macromedica. Poza wysoką kulturą i umiejętnościami, specjaliści z kliniki wyróżniają się również dużym zaangażowaniem i empatią.

Poznaj usługi placówki Macromedica na stornie internetowej przychodni macromedica.pl. Takie badania pomogą w skutecznym dbaniu o zdrowie Twojego dziecka  oraz zapewnią mu bezbolesne badanie przeprowadzane przez przyjaznych specjalistów.

Data dodania: 16-09-2017

Opinie o firmie Macromedica Centrum Medyczne


  • Neurolog dziecięcy z firmy Macromedica pomógł mi w szybki sposób zdiagnozować u mojego syna dziecięcy autyzm. Jestem jemu za to bardzo wdzięczna, bo teraz po 2 latach terapii udało się to wszystko ogarnąć i już autyzm zanikł.
    2018-08-24 10:51:17
    przez: Agata Stępień
    4

Firmy w okolicy