Nazwa Firmy: Nanostudio
Domena: https://www.nanostudio.pl/
Telefon 501 102 261
Adres 27 Grudnia 11
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61--73

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każdy chce mieszkać w miłym, przytulnym wnętrzu, które odpowiada osobistym gustom i upodobaniom, a do tego jest praktyczne w codziennym użytkowaniu. Uzyskanie takiego efektu wymaga jednak przemyślanych działań w trakcie budowy czy remontu – podejmowanie chaotycznych, spontanicznych decyzji na pewno nie przyniesie niczego dobrego. Dlatego żeby mieć pewność, że efekty budowy lub remontu spełnią oczekiwania, należy zadbać o profesjonalny projekt, który będzie stanowił fundament wszelkiego rodzaju prac inwestycyjnych.

Przygotowywaniem tego rodzaju projektów zajmuje się architekt wnętrz – w Poznaniu warto go szukać w firmie nanostudio.pl, która zatrudnia specjalistów w tym zakresie. Pracujący w poznańskim biurze architekci doskonale radzą sobie z projektowaniem wszelkiego rodzaju wnętrz, począwszy od prywatnych mieszkań i domów, poprzez biura, skończywszy na przestrzeniach przemysłowych.

Data dodania: 21-05-2019

Opinie o firmie Nanostudio


  • Architekt wnętrz z tej w/w firmy przedstawił mi projekt mojego mieszkania, który od razu mi się spodobał i nie potrzebował wielu zmian.
    2020-06-16 13:44:31
    przez: Jakub Krupa
    5

Firmy w okolicy