Nazwa Firmy: O. S. K. AB-AS
Domena: http://osk.ab-as.com.pl/
Telefon 607 228 306
Adres Kraszewskiego 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-501

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis:


Poszukując ośrodka szkoleniowego, który pozwoli zdobyć prawo jazdy w Poznaniu, warto zainteresować się ofertą szkoły jazdy AB-AS, dostępną pod adresem: ab-as.com.pl. Warto podkreślić, że szkoła ta umożliwia naukę w formie tradycyjnej - w dni powszednie, wieczorowo lub w weekendy. Dzięki temu każdy zainteresowany zyskuje sposobność dostosowania terminów zajęć do codziennych obowiązków.

Wspomniana szkoła umożliwia odbycie kompletnego kursu, jak również oferuje jazdy doszkalające dla osób, które potrzebują większej ilości godzin zajęć praktycznych lub które posiadając prawo jazdy, długo nie korzystały z możliwości prowadzenia samochodu. Dzięki profesjonalnym instruktorom, każdy nauczy się odnajdywać na miejskich drogach, skrzyżowaniach oraz rondach, opanuje również sztukę parkowania i innych manewrów.

Data dodania: 15-09-2017

Opinie o firmie O. S. K. AB-AS


  • Oferta tej szkoły nauki jazdy pozwoliła mi nie tylko dobrze zdać egazmin, ale również przygotowała mnie do jazdy po naszych drogach. Dzięki czemu mogę teraz bez obaw kierować autem. dziękuję wam i pozdrawiam.
    2018-08-29 14:54:26
    przez: henowaig
    4

Firmy w okolicy