Nazwa Firmy: Ósmy Krasnal spółka z o.o.
Domena: https://osmykrasnal.edu.pl/
Telefon 733 661 353
Adres Różana 61
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-569

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Dzieci z autyzmem potrzebują specjalnego traktowania i stoi przed Tobą spore wyzwanie, jeśli szukasz odpowiedniego przedszkola. Na stronie internetowej osmykrasnal.edu.pl opisane jest przedszkole Ósmy Krasnal w Warszawie, które spełni Twoje oczekiwania, jeśli:

  • zwracasz dużą uwagę na kompetencje personelu. Tę placówkę tworzy zespół miłych, wrażliwych osób z wykształceniem kierunkowym. Doświadczenie zawodowe i stałe kształcenie się pracowników sprawia, że doskonale radzą sobie oni z opieką nad dziećmi z zaburzeniami. Kadrę tworzą przede wszystkim profesjonalni wychowawcy, certyfikowani terapeuci. W zespole znajduje się również logopeda oraz pracownik zajmujący się dogoterapią;
  • oczekujesz dużej ilości urozmaiconych zajęć, które są dostosowane do potrzeb Twojego dziecka. Integracja sensoryczna oraz trening umiejętności społecznych są urozmaicone starannie zaprojektowaną terapią psychologiczno-terapeutyczną, która usprawni prawidłowy rozwój Twojego dziecka oraz umiejętności, jakie będą mu potrzebne w funkcjonowaniu wśród rówieśników.
Data dodania: 26-11-2019

Opinie o firmie Ósmy Krasnal spółka z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w okolicy