Nazwa Firmy: poprostulazienki.pl
Domena: https://poprostulazienki.pl
Telefon 515465568
Adres Gdańska 33d
Miejscowość Chojnice
Kod pocztowy 89-600

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Produkty wyposażenia łazienki bez problemu kupisz w prezentowanym sklepie. Na stronie Poprostulazienki.pl znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do stworzenia wymarzonego wnętrza. Są tutaj umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, czy w końcu szafki. Bez problemu dopasujesz także baterie do umywalki, wanny czy bidetu. 

Oprócz szerokiego wyboru, czekają na ciebie najniższe ceny. Doradcy są gotowi pomóc w każdym momencie składania zamówienia. Sklep zapewnia szybkie i bezpieczne dostawy i jakość gwarantowaną przez producentów. 

Do ceramiki łazienkowej wielu klientów wybiera baterie firmy Kohlman. To produkty klasy premium, które nie tylko goszczą w domach, ale także w większych obiektach, jak na przykład hotele. Doskonałą jakość pracy zapewnia głowica ceramiczna. Producent zadbał o to, żeby w każdym zestawie znalazły się wężyki przyłączeniowe oraz dokładna instrukcja montażu. Poszczególne modele są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Ciekawie wygląda szczególnie bateria z czarnym wykończeniem. 

Data dodania: 08-02-2022

Opinie o firmie poprostulazienki.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w okolicy