Nazwa Firmy: Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.
Domena: https://klinika.osrodek-oaza.pl/
Telefon 721 70 70 70
Adres Ługowiska 1
Miejscowość Choceń
Kod pocztowy 87-850

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Spożywanie alkoholu ma wpływ na zachowanie - to, jak zaczynamy postępować, w dużej mierze zależy od charakteru oraz indywidualnych predyspozycji. Bardzo często pojawia się agresja po alkoholu - co stanowi poważny problem, ponieważ nieetyczne zachowania mogą sprawić, że komuś z otoczenia zostanie wyrządzona krzywda. Osoba zachowująca się agresywnie po alkoholu stwarza prawdziwe zagrożenie dla siebie oraz innych.

Każdy alkoholik, i ten agresywny, i nie, powinien jednak zdecydować się na profesjonalne leczenie. Choroba alkoholowa to bowiem uzależnienie, którego ciężko jest się pozbyć bez fachowej pomocy. Takiej udzielają jednak dobre ośrodki leczenia alkoholizmu jak Oaza Medica w Choceniu koło Włocławka. To tam na alkoholików czeka niezbędne wsparcie, które pomoże im całkowicie wrócić do pełni zdrowia.

Data dodania: 04-01-2019

Opinie o firmie Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


  • W ośrodku Oaza można uzyskać pomoc i wsparcie w przypadku uzależnienia od alkoholu. Dzięki temu, że mój brat udał się tam na leczenie, zaczynamy widzieć nadzieję na jego powrót do życia bez nałogu.
    2019-04-29 14:38:50
    przez: limute
    4

Firmy w okolicy