Nazwa Firmy: Sklep Bławatny Krystyna Tuzimek
Domena: https://sklepblawatny24.pl/
Telefon 604192082
Adres Warszawska 14
Miejscowość Kielce
Kod pocztowy 25-306

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Gra w bilard z przyjaciółmi jest jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu. Nie ulega żadnej wątpliwości fakt, że stół bilardowy powinien być odpowiednio przygotowany do rozgrywki. Niezwykle ważne jest sukno, które go pokrywa. Dobrze dobrany materiał zapewni graczom stuprocentowy komfort podczas wykonywania ruchów, a także sprawi, że gra będzie przyjemna i sprawiedliwa.

Sklep Bławatny oferuje wyjątkową różnorodność znakomitych tkanin pochodzących od renomowanych producentów. Jedną z jego propozycji jest doskonałe sukno wełniane. Korzystna cena sprawia, że oferowany materiał jest jednym z najbardziej pożądanych produktów w sklepie. Firma oferuje tradycyjny model w zielonym kolorze o gramaturze 500gr/m2. Szerokość modelu wynosi 150 cm. Sukno jest wyjątkowo elastyczne, co sprawia, że można precyzyjnie naciągnąć je na płytę stołu bilardowego – bez żadnych zgrubień lub fałd.

W asortymencie znaleźć można także rodzaj z domieszką poliestru. Odpowiednia gramatura sprawia, że jest to materiał zapewniający najlepsze warunki do gry.

Data dodania: 11-12-2019

Opinie o firmie Sklep Bławatny Krystyna Tuzimek


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w okolicy