Nazwa Firmy: Stalgar
Domena: https://garaze.org.pl/
Telefon 728 50 50 30
Adres Siewna 21C
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-231

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Planujesz postawić garaż na samochód osobowy? Szukasz taniego i solidnego rozwiązania, które spełni potrzeby i oczekiwania całej rodziny? Jednocześnie nie dysponujesz dużym budżetem, który umożliwiłby wybudowanie garażu? Sprawdź, co oferuje firma Stalgar. Asortyment renomowanego producenta garaży blaszanych jest bardzo szeroki i obejmuje przede wszystkim garaże wyróżniające się ceną i trwałością. Modele garaży blaszanych są bardzo różne, a dobór odpowiedniego pod względem wielkości czy materiałów niech nie będzie Twoim zmartwieniem. Pomoc w dobraniu najlepszego garażu blaszanego zaoferuje Ci specjalista z firmy Stalgar.

Mieszkasz w Krakowie i planujesz postawić blaszak? Zdecyduj się na skorzystanie z usług krakowskiego producenta garaży blaszanych, wiat, schowków czy bram garażowych z najwyższej jakości blachy. Pod adresem garaze.org.pl znajdziesz szeroką gamę produktów, jakie możesz kupić nawet dziś.

Data dodania: 06-10-2017

Opinie o firmie Stalgar


  • Ja poszłam torchę na łatwiznę z garażem i zakupiłam blaszak. Przywieźli, postawili w wyznaczonym miejscu i robota z głowy :)
    2018-05-16 12:17:50
    przez: Klaudia Rutkowska
    5

Firmy w okolicy