Nazwa Firmy: TRAK S.J.
Domena: https://katalog.trak.com.pl/
Telefon 61 87 97 115
Adres os. Stare Żegrze 50
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-249

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kiedy następuje awaria linii fabrycznej lub maszyny wspierającej efektywność produkcji przemysłowej, potrzebna jest pomoc doświadczonej kadry specjalizującej się w serwisie urządzeń elektrycznych. TRAK jest firmą o wieloletnim doświadczeniu, specjalizującą się m.in. w naprawie automatyki, falowników, układów sterowania czy prostowników.

W celu budowy trwałych kontaktów handlowych zespół techników gwarantuje szybką pomoc i profesjonalne doradztwo bez ukrytych kosztów. Jeśli interesuje Cię naprawa panelu operatorskiego Siemens SIMATIC HMI KTP1000 BASIC COLOR PN – 6AV6647-0AF11-3AX0 lub innego modelu, którego firma zajmuje się serwisem, skontaktuj się z obsługą i umów się na bezpłatną diagnostykę wraz z wyceną. Zleć serwis kompetentnej kadrze dysponującej specjalistycznym sprzętem w usuwaniu wszelkich usterek i niespodziewanych awarii.

Zajrzyj na stronę, a w razie problemów skontaktuj się z pracownikami, którzy dołożą wszelkich starań, aby rozwiązać Twój problem. Zaufaj profesjonalistom, którzy mają duże doświadczenie i dysponują niezbędną wiedzą do naprawy urządzeń przemysłowych.  

Data dodania: 06-04-2019

Opinie o firmie TRAK S.J.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w okolicy